top of page

Fizioterapija

Fizioterapija ir neatņemama dzīves sastāvdaļa katram cilvēkam gan atveseļošanās periodā pēc dažādām saslimšanām, traumām, operācijām, gan profilaktisks līdzeklis, kā saglabāt dzīves kvalitāti bez sāpēm, kustību ierobežojumiem un funkcionāliem traucējumiem.

 

Fizioterapeits strādā ar visu vecumu pacientiem un izmanto uz pētījumiem balstītas fizioterapijas metodes. 


Zīdaiņu līdz 1 gada vecumam fiziskās attīstības novērtēšana, handlings- pareiza mazuļa aprūpe- ģērbšana, nešana, celšana. Pareizi aprūpējot mazuli no dzimšanas līdz 1 gada vecumam, varam veicināt un nodrošināt pareizu un  vecumam atbilstošu bērna attīstību. 


Bobata terapija ir kustību terapija, kuras laikā mazulis mācās pareizas, brīvas un daudzveidīgas kustības, kas atbilst bērna vecumam.

Fizioterapeits veic stājas, gaitas izvērtēšanu, kustību apjoma, muskuļu spēka, garuma noteikšanu, sirds un asinsvadu funkcionālo spēju, nervu sistēmas un elpošanas sistēmas funkcionālo novērtējumu, sastāda ārstēšanas plānu. 


Pielietotās ārstēšanas metodes:
Kustību terapija, manuālā terapija, aktīvu un pasīvu kustību izstrāde, masāža, teipošana, ārstnieciskā vingrošana, fizikālā terapija, individuāla vingrojumu plāna izstrāde.
 

Agnese.jpg

Agnese Pildere

Fizioterapeite, Bobata terapeite

Mūsu fizioterapeite un Bobata terapeite Agnese Pildere ZINa, kā palīdzēt, lai atgūtu kustību prieku pēc dažādām traumām, saslimšanām, operācijām, kā arī piedāvā Bobata terapiju mazuļiem.

bottom of page