top of page

Kā sagatavoties vizītei pie ārsta?

Dodoties vizītē pie mūsu ārstiem, lūgums ņemt līdzi visus ar konkrēto saslimšanu vai problēmu saistītos izrakstus, slēdzienus no citām ambulatorajām iestādēm, slimnīcām vai speciālistiem, kā arī aktuālos izmeklējumus un analīžu rezultātus, ja tādas ir veiktas. Ja ir bijušas operācijas, kas saistītas ar konkrēto apmeklējumu, tad jāņem līdzi visi operāciju dokumenti – izraksti, ja tādi ir saglabāti.  Šī informācija  palīdzēs mūsu ārstiem veiksmīgāk noteikt diagnozes un izvēlēties piemērotāko ārstēšanas stratēģiju. Bez tam tas taupīs jūsu laiku un līdzekļus, lai lieki neveiktu atkārtotus izmeklējumus, kas jau iespējams ir veikti iepriekš.

Vizīte pie ārsta

Kā sagatavoties vizītei pie proktologa

Visbiežāk pirmreizējā vizītē nav nepieciešama speciāla taisnās  zarnas sagatavošana. Savukārt, ja tiek nozīmēta papildus apskate tad vēlams ap 1-2 stundas pirms izmeklēšanas veikt Microlax klizmu. To visērtāk var veikt mājās un tad doties uz vizīti. Dzert šķidrumu pirms vizītes atļauts.

Rektoskopija ir pamatizmeklējums proktoloģijā, kas tiek veikts ar virsmas atsāpināšanu. Izmeklējuma rezultātā iegūst informāciju par taisnās zarnas gļotādas stāvokli un izmaiņām, ja tādas ir anālā kanālā. Pirms rektoskopijas ir jāveic Microlax klizma kā aprakstīts iepriekš.

Proktologs ir viens no tiem ārstiem, kuru apmeklēt pacientam dažkārt īpaši jāsaņemas – traucē dažādi mīti un aizspriedumi. Visus jautājumus, kas jūs satrauc un ko vēlaties ārstam uzdot vizītes laikā, iesakām iepriekš uzrakstīt uz papīra, lai neaizmirstos.

Vizīte pie proktologa

Apdrošināšana

Gandrīz visus mūsu klīnikas pakalpojumus, tai skaitā diagnostiku un fizioterapeitiskos pakalpojumus, pilnībā vai daļēji apmaksā apdrošināšanas kompānijas, uzrādot apdrošināšanas polisi klīnikā vai iesniedzot čeku par sniegto pakalpojumu pēcāk apdrošinātājiem.

Dāvanu karte

Rūpējoties par saviem tuvākajiem un draugiem vai kolēģiem, aicinām iegādāties: Veselības centra ZIN DĀVANU KARTI

To var izdarīt uz vietas vai attālināti, nosūtot epastu uz veselibascentrszin@gmail.com vai Whatsapp ziņu uz nr. +371 25 773 443, kur norādīt vēlamo summu un personas vārdu/uzvārdu, kurai piederēs dotā karte.

 

Pēc šīs informācijas saņemšanas nosūtīsim Jums ziņu ar lūgumu veikt apmaksu uz norādītajiem rekvizītiem. Dāvanu karti nosūtīsim elektroniskā veidā uz Jūsu norādīto e-pastu vai Whatsapp nr. vai, ja vēlēsieties – uz konkrētu pasta adresi.

bottom of page