top of page
ZIN_Day1_s-331.jpg

Mūsu ārstu virsmērķis ir -  būt pieejamiem Jums nepieciešamajā laikā, lai maksimāli ātri saņemtu vajadzīgo konsultāciju un palīdzību, īpaši - akūtu slimību gadījumā.

 

Mūsdienu dzīves ritmā viens no svarīgākajiem priekšnoteikumiem ir spēja būt aktīvam, kustīgam un spējīgam pilnvērtīgi strādāt, sportot un atpūsties, dzīvot bez sāpēm un diskomforta.

Mūsu traumatologi-ortopēdi palīdz ikvienam atgūt kustību un aktīva dzīvesveida prieku visdažādākajas situācijās

Pediatra svarīgākais uzdevums ir nodrošināt bērnu veselību un pareizu attīstību atbilstoši bērna vecumam. Pediatrs ir ārstniecības persona, kura pārzina savu pacientu medicīnisko vēsturi, nodrošina primāro veselības aprūpi, konsultē par veselības profilaksi un ārstēšanu, izsniedz nosūtījumu ārsta - speciālista konsultācijai, kā arī cita izmeklējuma saņemšanai.

Masāža ir viens no ārstniecības elementiem, ko rekomendē rehabilitācijas procesam pēc traumām, operācijām un dažādām saslimšanām. Masāža atbrīvo dažādas ķermeņa daļas no saspringuma, mazina tūsku un muguras sāpes grūtniecības laikā, mazina muskuļu sāpes pēc fiziskas slodzes vai sporta. Masāža nomierina prātu, uzlabo pašsajūtu un miega kvalitāti. 

Taisnās zarnas izmeklējumu un diagnostikas metode ar ultraskaņas un īpašās zondes palīdzību. Metode ļauj labāk izmeklēt taisnās zarnas sienas, tostarp tās pēdējā posma - tūpļa (anālo) kanālu un tā abus slēdzējmuskuļus - sfinkterus, kā arī starpenes mīkstos audus. Izmeklējuma rezultātā tiek iegūts trīsdimensiju telpisks attēls, kas ārstam uzlabo diagnostikas iespējas. Izmeklējums nav sāpīgs un to veic gan vīriešiem, gan sievietēm, kam ir dažādas starpenes un taisnās zarnas un tūpļa kanāla problēmas. 

Flebologs ir ārsts, kurš nodarbojas ar dažādu vēnu slimību diagnostiku un ārstēšanu, diagnosticē asinsvadu slimības, izstrādā ārstēšanas plānu venozas, limfātiskas nepietiekamības un trofisko čūlu gadījumā, kā arī novērš estētiski traucējošas asinsvadu patoloģijas

Ģimenes ārsts ir pirmā pacienta saskarsmes un ārstniecības persona, kura pārzina savu pacientu medicīnisko vēsturi, nodrošina primāro veselības aprūpi, konsultē par veselības profilaksi un ārstēšanu, izsniedz nosūtījumu ārsta - speciālista konsultācijai, kā arī cita izmeklējuma saņemšanai.

Fizioterapija ir neatņemama dzīves sastāvdaļa katram cilvēkam gan atveseļošanās periodā pēc dažādām saslimšanām, traumām, operācijām, gan profilaktisks līdzeklis, kā saglabāt dzīves kvalitāti bez sāpēm, kustību ierobežojumiem un funkcionāliem traucējumiem.

Fizioterapeits strādā ar visu vecumu pacientiem un izmanto uz pētījumiem balstītas fizioterapijas metodes.  

Lai pēc iespējas straujāk uzsāktu atveseļošanās procesu, piemēram, traumatologa – ortopēda  konsultācijas laikā veiksim nepieciešamās injekcijas, blokādes u.c. manipulācijas, lai vizītē Jūs saņemtu maksimāli iespējamo pakalpojumu spektru akūto un hronisko saslimšanu un traumu gadījumā.

Proktologs jeb kolorektālās ķirurģijas speciālists diagnosticē un ārstē resnās zarnas, starpenes saslimšanas, kā arī taisnās zarnas slimības, ja ir sāpes, nieze, aizcietējumi, diskomforts taisnajā zarnā vai asiņošana no tās. Aicinām nenoteikt diagnozi pašam, un nebaidīties no ārsta apmeklējuma, jo mūsdienās izmeklēšana un ārstēšana notiek diskrēti un delikāti ar minimālu diskomfortu.

Ultrasonogrāfija (USG) ir vizualās diagnostikas izmeklējums, ar kā palīdzību nosaka orgānu un mīksto audu struktūru. Tas cilvēka organismam ir nekaitīgs un nesāpīgs, toties ļoti informatīvs un ātri veicams. USG attēla iegūšanai izmanto augstas frekvences skaņu viļņus – ultraskaņu. USG izmeklējumus droši var veikt arī grūtniecēm.

Fizikālajā terapijā izmanto fizikālos faktorus, kas iedarbojas uz cilvēka organismu gan profilakses, gan tā atveseļošanas nolūkā, veicinot organisma atjaunošanos.  Fizikālās terapijas faktori iedarbojas uz organismu caur ādu, elpošanas ceļiem, audiem un orgāniem.

PIETEIKTIES VIZĪTEI

Paldies par pieteikumu

bottom of page