top of page

Masāžas pakalpojumi

Masāža ir viens no ārstniecības elementiem, ko rekomendē rehabilitācijas procesam pēc traumām, operācijām un dažādām saslimšanām. Masāža atbrīvo dažādas ķermeņa daļas no saspringuma, mazina tūsku un muguras sāpes grūtniecības laikā, mazina muskuļu sāpes pēc fiziskas slodzes vai sporta. Masāža nomierina prātu, uzlabo pašsajūtu un miega kvalitāti. 

 

Apvieno pusdienu pauzi vai pirms došanās mājup apbalvo sevi ar brīnišķīgu, spēcinošu un enerģiju atgūstošu masāžu!  

 

Ilgnoturīgākam rezultātam izvēlies regulārus ārstnieciskās, klasiskās vai sporta masāžas kursus savas veselības uzlabošanai.

 

Pirms masāžas pakalpojumu saņemšanas vēlams konsultējies ar ārstu, kurš ieteiks Tev piemērotāko masāžas veidu un noteiks ierobežojumus, ja tādi būs nepieciešami.

Klasiskā masāža

Klasiskā masāža ir ķermeņa zonu izstrāde ar rokām iesildot, izberzējot, izmīcot un izvibrējot tās. Klasiskā masāža atslābina vai tonizē (atkarībā no nepieciešamības) virsējo un vidējo slāņu muskulatūru un citus mīkstos audus, uzlabo asinsriti un limfātiskās sistēmas darbību. Tā veicina enerģijas pieplūdumu dienā un uzlabo miega kvalitāti naktī.

Ārstnieciskā masāža

Ārstnieciskās masāžas seanss sniedz individuālu pieeju klienta veselības stāvoklim - problēmzonu rūpīgu izstrādi, trigerpunktu masāžu un saspringumu atbrīvošanu. Ārstnieciskajai masāžai ir dziļa iedarbība uz muskuļu slāņiem un tā ir pasīvs treniņš muskuļiem. Ārstnieciskās masāžas izpildījums var būt no vidēja līdz ļoti spēcīgam.

Sporta masāža

Sporta masāžā masieris strādā ar klienta muskuļiem un citiem mīkstajiem audiem, lai palīdzētu sportistiem atjaunoties pēc sporta aktivitātēm vai sagatavoties tām.  Atjaunojošā masāža ieteicama starp aktīva sporta grafika aktivitātēm, grūtākiem treniņiem vai pēc sacensībām. Toties sagatavojošā masāža noderēs, lai iesildītos pirms sporta zāles apmeklējuma vai sacensībām. Sporta masāža atjauno balansu satarp ķermeņa daļām un palīdz izvairīties no traumu gūšanas, kā arī uzlabo sportista darbaspējas.

Reflektorā pēdu masāža

Mūsu pēdas ir kā miniatūra ķermeņa karte, kurā atrodas dziedināšanas kanāli visām ķermeņa sistēmām, jo pēdās atrodas vairāk nekā 7000 nervu galu. Ar pēdu masāžu tiek aktivizēta asinsrite un limfas cirkulācija, stimulēta iekšējo orgānu darbība un uzlabota vielmaiņas darbība. Reflektorā pēdu masāža palīdz atbrīvoties no ikdienā uzkrātā noguruma, tonizē visu ķermeni, uzlabo veselību un labsajūtu. 

Galvas masāža

Galvas masāža ir rūpīga skausta, kakla, žokļa un sejas zonas izmasēšana ar maigām, bet konkrētām kustībām. Tā palīdz, ja emocionālā un fiziskā stresa rezultātā ir radušies galvas reiboņi, galvas sāpes un pasliktinājušās koncentrēšanās spējas. Galvas masāžas uzlabo asins cirkulaciju smadzenēs, mazina vai pat noņem galvas sāpes. Kā arī galvas masāžai ir nomierinošs efekts, tādā veidā uzlabojot miega kvalitāti un mazinot stresa līmeni ikdienā. 

Grūtnieču masāža

Grūtnieču masāža palīdz atvieglot sievieti gaidībās no tūskas kājās, muguras sāpēm, savilktiem pleciem, noguruma sajūtas un bezmiega. Masāža grūtniecēm uzlabo pašsajūtu ikdienā un padara vēl patīkamāku brīnišķīgo gaidīšanas laiku. Pirms masāžas pakalpojumu saņemšanas, grūtniecei obligāti jākonsultējas ar savu grūtniecību uzraugošo ārstu.

IMG_1727_edited.png

Jekaterina Stankeviča

Masāžas terapeite

Masiere Jekaterina Stankeviča ZINās, kā dāvāt mūsu klientiem mirkli sev un atpūtai, atbrīvojoties no stresa, kas uzkrājies biroja krēslā vai mājas ikdienā.

Klasiskā ķermeņa masāža

Klasiskā muguras masāža

Plecu un kakla zonas masāža

Klasiskā kāju masāža

Reflektorā pēdu masāža

Galvas masāža

IMG_20220210_174909-kadrets_edited.jpg

Lelde Māliņa - Trukša

Masāžas terapeite

Masāžas terapeite Lelde Māliņa-Trukša Veselības Centrā ZIN piedāvā ārstniecisko, klasisko, sporta un grūtnieču masažu.

Ārstnieciskā masāža 

Klasiskā masāža

Atjaunojošā sporta masāža

Sagatavojošā sporta masāža

Grūtnieču masāža 

bottom of page