top of page

ZINāšanu un pieredzes sakne Tavai veselībai

6.jpg

Veselības centrs ZIN

Jauna un progresīva veselības iestāde, kas apvieno dažādu nozaru medicīnas profesionāļus vienuviet - dinamiskajā un inovatīvajā Jaunās Teikas kvartālā.

“Veselības centrs ZIN ir likumsakarīgs turpinājums daudzu gadu ārsta pieredzei, praktizējot locītavu ķirurģijas, artroskopijas un sporta ortopēdijas jomā dažādās medicīnas iestādēs gan Latvijā, gan ārpus tās. Esmu gandarīts, ka ir izdevies realizēt ieceri par savu veselības centru, kam ir dots tikpat likumsakarīgs nosaukums - ZIN, simbolizējot pieredzi un zināšanas, ko izmantoju ik dienas, lai rūpētos par savu pacientu veselību. 

Bez tam lepojos, ka zem ZIN jumta jau ir izdevies pulcināt citus kolēģus – katru savas jomas profesionāli un turpināsim paplašināt mūsu komandu ar dažādiem nozares speciālistiem, lai nodrošinātu vislabāko veselības aprūpi.”

/ Dr. Ēriks Ozols /

1.jpg

Dr. Ēriks Ozols

Traumatologs - ortopēds

2.jpg

Dr. Kaspars Snipe

Proktologs - ķirurgs

Kristaps_jauns.jpeg

Dr. Kristaps Knohenfelds

Traumatologs - ortopēds

5.jpg

Dr. Olga Turanska

​Ģimenes ārsts,
arodveselības ārsts

4.jpg

Dr. Dace Spilnere – Pūciņa

Ģimenes ārsts

IMG_7116.jpeg

Dr. Ance Repele

Pediatrs

IMG_2464.jpeg

Dr. Juris Rīts

Asinsvadu ķirurgs, flebologs

Agnese Pildere

Agnese Pildere

Fizioterapeits, Bobata terapeits

IMG_20220210_174909-kadrets_edited.jpg

Lelde Māliņa-Trukša

Masāžas terapeite

IMG_1727_edited.png

Masāžas terapeite

Jekaterina Stankeviča

Administratore

Arta Drengere

Noderīgi

Kā sagatavoties vizītei pie ārsta

Dodoties vizītē pie mūsu ārstiem, lūgums ņemt līdzi visus ar konkrēto saslimšanu vai problēmu saistītos izrakstus, slēdzienus no citām ambulatorajām iestādēm, slimnīcām vai speciālistiem, kā arī aktuālos izmeklējumus un analīžu rezultātus, ja tādas ir veiktas. Ja ir bijušas operācijas, kas saistītas ar konkrēto apmeklējumu, tad jāņem līdzi visi operāciju dokumenti – izraksti, ja tādi ir saglabāti.  Šī informācija  palīdzēs mūsu ārstiem veiksmīgāk noteikt diagnozes un izvēlēties piemērotāko ārstēšanas stratēģiju. Bez tam tas taupīs jūsu laiku un līdzekļus, lai lieki neveiktu atkārtotus izmeklējumus, kas jau iespējams ir veikti iepriekš.

Apdrošināšana

Praktiski visus mūsu klīnikas pakalpojumus, tai skaitā diagnostiku un fizioterapeitiskos pakalpojumus pilnībā vai daļēji apmaksā apdrošināšanas kompānijas, uzrādot apdrošināšanas polisi klīnikā vai iesniedzot čeku par sniegto pakalpojumu pēcāk apdrošinātājiem.

Kā papildu sagatavoties vizītei pie proktologa

Visbiežāk pirmreizējā vizītē nav nepieciešama speciāla taisnās  zarnas sagatavošana. Savukārt, ja tiek nozīmēta papildus apskate tad vēlams ap 1-2 stundas pirms izmeklesanas veikt Microlax klizmu. To visērtāk var veikt mājās un tad doties uz vīzīti. Dzert šķidrumu pirms vizītes atļauts.

 

Rektoskopija ir pamatizmeklējums proktoloģijā, kas tiek veikts ar virsmas atsāpināšanu. Izmeklējuma rezultātā iegūst informāciju par taisnās zarnas gļotādas stāvokli un izmaiņām, ja tādas ir anālā kanālā. Pirms rektoskopijas ir jāveic Microlax klizma kā aprakstīts iepriekš.

 

Proktologs ir viens no tiem ārstiem, kuru apmeklēt pacientam dažkārt īpaši jāsaņemas – traucē dažādi mīti un aizspriedumi. Visus jautājumus, kas jūs satrauc un ko vēlaties ārstam uzdot vizītes laikā, iesakām iepriekš uzrakstīt uz papīra, lai neaizmirstos.

Dāvanu karte

Rūpējoties par saviem tuvākajiem un draugiem vai kolēģiem, aicinām iegādāties

Veselības centra ZIN DĀVANU KARTI

To var izdarīt uz vietas vai attālināti, nosūtot epastu uz zin@veselibascentrszin.lv vai whatsapp ziņu uz nr. +371 25 773 443, kur norādat vēlamo summu un personas vārdu/uzvārdu, kurai piederēs dotā karte. Pēc šīs informācijas saņemšanas nosūtīsim Jums ziņu ar lūgumu veikt apmaksu uz norādītajiem rekvizītiem. Pēc tam nosūtīsim dāvanu karti elektroniskā veidā uz Jūsu norādīto e-pastu vai whatsapp nr. vai, ja vēlēsieties – uz konkrētu pasta adresi.

saZINāmies

Ārstniecības iestādes reģistrācijas kods: 010001720

Darba laiki

Pirmdiena: 9.00 – 19.00
Otrdiena: 9.00 – 19.00
Trešdiena: 9.00 – 19.00
Ceturtdiena: 9.00 – 19.00
Piektdiena: 9.00 – 19.00

Sestdien/Svētdien – pēc individuāla pieraksta

Adrese

Gustava Zemgala gatve 74, Rīga, LV-1039

Jaunā Teika, ēka “Teodors”,

ieeja no pagalma puses

Rekvizīti

SIA “Premium Orthopedics”

Reģ. Nr. 40203071277

Adrese: Gustava Zemgala gatve 80-139A, Rīga, LV-1039

Banka AS “Swedbank”
Konta Nr. LV42HABA0551043659446
Kods: HABALV22

Kā nokļūt

Pietura "Gustava Zemgala gatve"

Tramvajs

Trolejbuss

Autobuss 

1

4121314, 17

1, 14, 16, 21, 48, 58

Europark stāvvietas Jaunajā Teikā

Iestādē ir nodrošināta vides pieejamība personām ar funkcionāliem traucējumiem.

bottom of page